Skip to content

Audyt nieruchomości

Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość? Zależy ci na tym by klient się nie rozmyślił bo przytłaczają go formalności? Może posiadasz już nieruchomość – działkę na której chcesz budować dom?

Najlepiej jest przygotować wszystko dla potencjalnego klienta by móc wszystko szybko i bezproblemowo załatwić. A jeśli klient będzie chciał kupić nieruchomość w kredycie? Z doświadczenia wiemy, że przygotowanie dokumentacji oraz nieruchomości do sprzedaży jest wąskim gardłem w procesie. Zazwyczaj zajmuje to najwięcej czasu jak również wzbudza najwięcej irytacji u kupującego jak i sprzedającego. Wieloletnie doświadczenie mówi o tym, że jest to częsty powód rezygnacji kupującego z kredytu. Czas to pieniądz – i w tym przypadku najbardziej sprawdza się to powiedzenie.

Co Tobie oferujemy:

– profesjonalne sprawdzenie sytuacji prawnej nieruchomości – w kierunku sprzedaży,

– pomoc w przygotowaniu dokumentacji jaka będzie potrzebna do kredytu hipotecznego jak i do podpisania umowy sprzedaży u notariusza,

– wsparcie w przypadku gdy nieruchomość będzie wymagała „wyprowadzenia” – wyjaśnienia kwestii prawnych i formalnych – tak by była gotowa do szybkiej transakcji sprzedaży zgodnie z polskimi przepisami prawa,

– informację gdzie, z kim i ile mogą kosztować pewne rzeczy związane z nieruchomością którą chcesz sprzedać,

– pomoc w określeniu wartości bieżącej nieruchomości,

Doświadczenie mówi nam że cena jest ważnym elementem transakcji. Jednakże dobrze przygotowania sprzedaż nieruchomości często rządzi się trochę „innymi” prawami. Szczególnie w momencie gdy sprzedaż ta finansowana jest kredytem.

Realnie załatwimy dla Ciebie większość pracy jaką wykonuje biuro nieruchomości.

Nie pobierzemy także od Ciebie żadnych opłat – działamy w zamian za polecenie Nas kupującemu – gdy będzie potrzebował finansować Twoją nieruchomość kredytem.

KAŻDY PRZYPADEK JEST INNY, DLATEGO TRAKTUJEMY KLIENTÓW INDYWIDUALNIE.

Dla nas nie ma skomplikowanych sytuacji, tzw. trudne kredyty.
Prowadzimy obsługę klientów z całej Polski!
Mamy szeroką ofertę kredytową.
Zapewniamy dyskrecję, profesjonalizm i kompleksową obsługę.
Świadczymy usługi dla osób prywatnych i firm.
Specjalizujemy się w uzyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów oddłużeniowych i na spłatę chwilówek.

Dla klientów biznesowych oferujemy kredyty inwestycyjne i na rozwój firmy.
Dbamy o to, by każdy nasz klient uzyskał najlepszą ofertę dla siebie.