Skip to content

Odzyskanie prowizji

Brałeś kiedyś pożyczkę gotówkowa, którą spłaciłeś wcześniej? A może dobierałeś drobną kwotę pożyczki gotówkowej do kredytu, który wcześniej posiadałeś? A może dałeś się namówić na obniżenie raty swojego kredytu gotówkowego? A może bankier zaproponował ci konsolidację? Jeśli odpowiedziałeś na jedno z tych pytań „tak” to znaczy, że prawdopodobnie jesteś w stanie odzyskać prowizję za swoje kredyty… Poświęć parę minut na przeczytanie niniejszego artykułu, a być może odzyskamy dla Ciebie konkretna kwotę pieniędzy za wcześniejszą spłatę Twoich pożyczek gotówkowych.

Jak to działa?

Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z września 2019 roku zmienił bardzo mocno zasady na których banki muszą rozliczać się ze swoimi klientami jeżeli chodzi o wcześniejszą spłatę kredytów. Banki zostały zobowiązane do zwrotu prowizji za udzielone pożyczki gotówkowe – proporcjonalnie do okresu wykorzystania pieniędzy.

Dlaczego warto?

Z tego powodu, że większość kredytobiorców w swojej historii z bardzo wysokim prawdopodobieństwem spłaciło wcześniej swoje zobowiązania w postaci pożyczki gotówkowej. Jeśli kiedykolwiek dobierałeś do swojej pożyczki gotówkowej jakąś kwotę… bądź brałeś kredyt konsolidacyjny… bądź wcześniej spłaciłeś swoją pożyczkę gotówkową to należy ci się zwrot prowizji za niewykorzystany okres.

Jak to działa?

Pomagamy naszym klientom na odzyskanie prowizji za wszelkie wcześniej spłacone pożyczki gotówkowe nawet za okres prawie ostatnich 10 lat (umowy podpisane po 18 grudnia 2011 r.). Jeśli więc brałeś w swoim życiu pożyczki – a już dawno o nich zapomniałeś – to na pewno warto spróbować!!! Szczególnie, że robimy to skutecznie a formalności są maksymalnie ograniczone.

Ile mogę odzyskać?

Mamy wśród naszych klientów przypadki gdzie klienci odzyskiwali kwoty nawet 50.000 – 60.000 zł.. Standardowo są to kwoty na poziomie 10.000-15.000 zł.

Ile to kosztuje?

Za pomoc w odzyskaniu pieniędzy dla naszych klientów pobieramy prowizję w wysokości 10%. Prowizja płatna dopiero po wpływie zwrotów z banku. Oferta jest więc bardzo atrakcyjna gdyż bez większego wysiłku za bardzo przyzwoite wynagrodzenie odzyskujemy dla naszych klientów naprawdę bardzo konkretne pieniądze.

Każdy przypadek jest inny, dlatego traktujemy klientów indywidualnie.
Dla nas nie ma skomplikowanych sytuacji, tzw. trudne kredyty.
Prowadzimy obsługę klientów z całej Polski!

Wybierz z nami najlepszy kredyt gotówkowy! Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami