Korzystne rozwiązania finansowe…

Masz różne zobowiązania finansowe? Spłacasz pożyczkę gotówkową? Posiadasz kartę kredytową? A może korzystasz z limitu odnawialnego w koncie osobistym? Potrzebujesz gotówki i w najbliższym czasie planujesz wziąć pożyczkę?

Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Pożyczka gotówkowa to coś więcej niż tylko produkt finansowy.  To również:

  • wygoda,  wynikająca z najdłuższego na rynku okresu kredytowania –  aż do 120 miesięcy (dla niektórych klientów nawet 144 miesiące). Dzięki możliwości rozłożenia spłaty na dłuższy okres, raty pożyczki mogą być odpowiednio mniejsze, dostosowane do zdolności kredytowej klienta i jego ewentualnych innych zobowiązań finansowych. W takiej sytuacji klient może łatwiej uzyskać kredyt konsolidacyjny i zamienić dotychczasowe zobowiązania ( z kart kredytowych, pożyczek gotówkowych, kredytów na zakup sprzętu RTV i AGD, czy limitu odnawialnego w koncie) w jeden kredyt z niższą ratą. Dłuższy okres kredytowania to także wyższa zdolność kredytowa. A jeśli martwisz się długim okresem spłaty? Nie potrzebnie, możesz spłacać wcześniej kapitał pożyczki bez jakichkolwiek odsetek czy innych dodatkowych kosztów.
  • komfort, dzięki  dużej maksymalnej kwocie pożyczki gotówkowej – do  200.000 PLN, i to bez zabezpieczeń. Tak wysoka maksymalna kwota pożyczki także daje także możliwość konsolidacji wszystkich innych zobowiązań finansowych. Jeśli klient posiada  karty kredytowe, pożyczki gotówkowe czy inne produkty kredytowe w innym  banku lub bankach, to może je spłacić kredytem konsolidacyjnym. Przy ograniczonych do minimum kosztach,  jedna wygodna w spłacie rata będzie prawdopodobnie dużo niższa niż suma wszystkich spłacanych przez  dotychczas przez klienta  zobowiązań.
  • oszczędność czasu, gdyż procedury uzyskania pożyczki zostały uproszczone do niezbędnego minimum. Środki są wypłacane nawet w jeden dzień. Akceptowany jest szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowa zlecenia,  umowa o dzieło oraz dochód z gospodarstwa rolnego. W przypadku kredytu konsolidacyjnego istnieje możliwość otrzymania go bez konieczności dostarczania opinii innych banków, jeśli informacja o kredycie jest w BIK.
  • pewność najlepszego wyboru, gdyż nasza oferta jest indywidualnie dostosowana dla każdego klienta. Będziemy dla Ciebie negocjować koszty kredytu z bankiem.

Zapraszamy do Nas w Żarach, ul. Rynek 16, tel. (68) 374 23 05 lub 508 448 488 oraz w Żaganiu, ul. Warszawska 21a, tel. (68) 452 72 55 lub 508 558 588.